Dvě kartičky v jeden den? Jedinečná šance se naskytne právě letos

Když jsme tvořili naši sadu milníkových kartiček Svátky a oslavy, chtěli jsme, aby jich bylo symbolických 12, jako je kalendářních měsíců. Sice u nich neplatí, že jeden měsíc rovná se jedna kartička, protože například v prosinci jsou hned tři a jindy si musíme pár měsíců počkat, ale 12 nám připadalo jako ideální počet.

Vůbec nás však nenapadlo, že by se mohlo stát, že by dvě kartičky připadly na jeden den. A ono se to stane právě letos. Den Země, který tradičně připadá na 22. dubna, bude letos na Velikonoční pondělí. 22. dubna 2019 tak můžete vyfotit rovnou dvě kartičky ze sady Svátky a oslavy. Takový moment se asi nebude opakovat pěkně dlouho, takže nás moc zajímá, jaké fotky se k nám nakonec dostanou.

Samozřejmě se nabízí možnost vyfotit kartičku „Velikonoce jsou tady“ již dříve během svátků a na pondělí si nechat Den Země. Jen komu se bude chtít při pomlázce fotit ještě něco tematicky jiného? A kdo si naopak tuto jedinečnou příležitost nenechá ujít a zkombinuje oba svátky?

Fotky od vás nám vždy dělají velikou radost a tentokrát jsme opravdu moc zvědaví. Těšíme se, že se nám pochlubíte. Mimochodem, věděli jste, že první Den Země oslavili už v roce 1970 v San Franciscu? Mezinárodním svátkem se stal až v roce 1990 a jeho moderní pojetí upozorňuje na dopady ničení životního prostředí. Slaví ho více než miliarda lidí na celém světě. Připojíte se i vy?