Pár tipů na velikonoční fotky

Pomlázka, kraslice, zajíčci, kuřátka, beránci – to všechno jsou symboly svátků jara. A nám připadají jako velmi fotogenické symboly, takže kartička patřící Velikonocům nesměla v naší sbírce chybět. Už jste začali s přípravami? Malujete kraslice, pečete mazanec a pletete pomlázku? A přemýšleli jste, jak milníkovou kartičku vyfotíte? Přinášíme několik tipů.

Samozřejmě záleží na věku dítěte a jeho ochotě spolupracovat ;) . Fantazii se meze nekladou a velikonoční svátky nabízejí spoustu možností, jak udělat krásnou fotku na památku. Kluci (ale klidně i holky) můžou držet pomlázku, můžete děti nastrojit jako zajíčky, vyfotit v zelené trávě, s živými zvířátky (pokud to bude bezpečné), starší děti se mohou pochlubit svými výrobky, může se udělat momentka koledníků. Nabízí se i spousta květin nebo ladění fotky do žluta či zelena.

My necháme konečné aranžmá na vás a moc se těšíme na výsledek. Ale neodpustíme si jeden tip na závěr – vyfoťte velikonoční fotku o pár dní dříve a můžete ji poslat rodině, přátelům či kamarádům jako přání. Určitě je svým originálním obrázkem potěšíte. A tu vaši si nezapomeňte založit do domácího rodinného alba.

Tak krásné a ničím nerušené svátky plné nezapomenutelných momentů.

A jen připomínáme, kartičku „Velikonoce jsou tady“ najdete v sadě Svátky a oslavy.